1959'dan beri...

Yarım asırlık tecrübe

Eskişehir'in en köklü firmalarından biri olan Kumaşlar İnşaat, 1959'dan bu yana inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Yarım asırdan uzun süredir güçlü adımlarla yoluna devam eden Kumaşlar İnşaat bugüne kadar binlerce metrekare alanda yüzlerce kaliteli projeye imza atmıştır.

Geçmişten gelen bilgi birikimi ve tecrübelerini günümüzün teknolojik gelişmeleriyle harmanlayarak yeni yatırımlarına devam eden Kumaşlar İnşaat, dün olduğu gibi bugün de modern ve prestijli yapılara imza atmaya devam ediyor...
 
 
 
 
marka inşaatlar

Modern ve prestijli yapılar

Kumaşlar İnşaat olarak şehrin en değerli noktalarında üzerinde titizlikle çalıştığımız modern ve prestijli projeler yürütüyoruz. İçinde bulunduğumuz sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve projelerimizde yüksek teknoloji kullanmaya büyük özen gösteriyoruz. Seçkin mimarlarımızın hayat verdiği projelerimizin tamamında birinci sınıf malzeme kullanıyoruz ve tecrübeli isimlerle çalışıyoruz.
 
 
DAHA İYİSİ İÇİN

Güçlü vizyon

Kumaşlar İnşaat olarak sürdürülebilir bir yaşam için, ait olduğumuz topluma, doğaya ve insana karşı kendimizi sorumlu hissediyoruz. Çevre politikalarına, genel yönetmeliklere uyum sağlıyoruz. Daha yaşanabilir, daha konforlu ve daha güvenli yapılar inşa etmek temel ilkemiz ve bunun için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.
 
 
 
 
Teşekkürler

Teşekkürler

Kumaşlar İnşaat olarak bugüne kadar yaptığımız işlerin büyük bir kısmı henüz proje aşamasında satıldı. Bize gösterdikleri ilgi ve güvenden dolayı başta Başta Eskişehir olmak üzere Türkiye'nin ve Avrupa'nın çeşitli şehirlerindeki müşterilerimize ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Katma değeri yüksek yeni yatırımlara imza atmaya devam edeceğiz.